| Annonim20 a întrebat:

CIne imi poate spune si mie un site de unde pot descarca sau vedea filme 3D? Dar numai cu ajutorul ochelarilor cu rosu si albastru.Precizez ca nu am monitor sau televizor 3D.

Răspuns Câştigător
| dumy132 a răspuns:

Gasesti clip-uri si pe youtube. Mie unu mi se par obositori ochelarii astia dupa 30 de min.

2 răspunsuri:
| cosmin3confuz a răspuns:

Daca nu ai televizor 3D cum crezi u k poti vedea filme in 3D? laughing)) e la mintea cocosului laughing

| Annonim20 explică (pentru cosmin3confuz):

Cosmin,nu vreau sa primesc raspunsuri de la cei pe care nu ii duce mintea.Nu stiu dc tu ai raspuns.