| Bumblebee_1049 a întrebat:

Am o placa video Palit 9500gt super 1gb care cica... prin chipsetul Nvidia suporta 3D. Molnitorul meu este LG Flatron L1710s. Este posibil sa urmaresc filme 3D cu ajutorul ochelarilor comandati de pe internet sau imi trebuie un monitor ceva mai "destept"?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu a răspuns:

Imi cer scuze. Aveam deschis mai multe tab-uri pe tpu.ro si am incurcat tab-urile, si am plasat intrebarea in alt loc.

In legatura cu intrebarea ta, ar fi mai bine sa intrebi la un magazin IT. Depinde si de monitor, de cand e facut, daca e un model nou/vechi. bafta

2 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Cel mai simplu mod de a scapa de asta, este aceea sa iti cumperi alta. In general O tastatura defecta nu se mai poate repara. Asta daca ea este defecta nu sa fie vreo eroare de sistem.