| Guzun_Alexandru_1996 a întrebat:

Cine imi poate sugera niste filme cool?(funda)!

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over
Oblivion
Texas Chainsaw 3D
The Great Gatsby(trebuie avut în vedere, apare cam peste vreo lună)
The Host(2013)

| Georgiana2505 a răspuns:

Ultimul film pe care l-am vazut a fost The Tourist. Foarte fain filmul, cu Angelina Jolie si Johnny Depp.Ti-l recomand.

| Cookie28 a răspuns:

The Hangover ( 1 si 2 pentru ca partea a 3a va aparea in curand)
Big Momma's House
Proffesor Klump
Asta e topul meu happy

| StefanMV a răspuns:

Silent Hill ( Revelatia ), Regele Cersetorilor, Gothika, Tarata in iad...

| GirlonFire a răspuns:

Wrong turn, horror!

| Coryyna455 a răspuns:

The host, beautiful creatures, mortal instruments, the hunger games, oz the great and powerful

| best1people a răspuns:

Uita-te la,, destinatie finala,, sunt super si are maii multe parti

| xenia1234 a răspuns:

Bangkok Dangerous, Underworld, Arrow, 007

| yonut2121 a răspuns:

Pai :
Actiune:The Expendables 1, 2
Comedie:Ace Ventura 2-Un nebun in Africa
Groaza:The grudge(blestemul)1, 2,3 va aparea si pertea a 4-a in octombrie
SPER ca ti-am fost de ajutor