| Crissu3005 a întrebat:

Imi poate sugera cineva niste filme bune de dragoste?

9 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

.Titanic.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Cel mai bun!
Titanic.
O zi bună!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Titanic.

| WoKy a răspuns:

Mexicanul si/sau Notting Hill, ambele cu Julia Roberts.
Mie unul mi se par cele mai bune filme de dragoste pe care le-am vazut.
Asa pe scurt, aventura, o poveste destu lde ampla, prosteala din partea actorilor(fie asa sunt ei, fie din joaca) rolurile (nu vreau sa par absurd) sunt destul de bine distribuite, deci in concluzie meritra incercate, DAR in rezolutie buna ca la slaba calitate nu se intelege mai nimic!
Salutari!

| Crissu3005 explică (pentru WoKy):

Mexicanul nu l-am vazut, multumesc pentru sugestie!big grin

| gbgabi a răspuns:

A walk to remember, The notebook, The vow, Sweet november, Dear John, Tres metros sobre el cielo, Tengo ganas de ti( partea a doua de la Tres metros sobre el cielo) sunt printre filmele mele preferate de dragoste happy

| Crissu3005 explică (pentru gbgabi):

Sweet november e singurul care nu l-am vazut deci probabil il voi viziona mai tarziu...multumesc

| Teufelchhhen a răspuns:

Titanic. E epic big grin
Salut!

| Crissu3005 explică (pentru Teufelchhhen):

Nu mi-a placut deloc titaniclaughingsi acum vine partea in care probabil toata lumea ma contesta