| Anonimm1204 a întrebat:

Cine imi poate sugera si mie niste filme indiene de dragoste, sau filme de comedie plss.? pup :*

4 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Pyaar Impossible

| MinieIoana29 a răspuns:

Iti sugerez Alege dragostea e serial indian pe AntenaStars in fiecare seara de la 18:35 dar deja a ajuns la episodul 185 dar poti sa te uiti pe calculator pentru ca da 2 episoade pe seara de cate 20 de minute fiecare. Sper ca te-am ajutat.

| Anonimm1204 explică (pentru MinieIoana29):

Buna Ioana l-am urmarit dar de 7 8 episoare nu l-am vazut, pentru ca uit mereu de el sad pup mersi