| TheExpert01 a întrebat:

Cine imi povesteste cu cuvintele lui pe scurt Naruto Shippuden are funda!

2 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Mai pe scurt ar fi ca Naruto s-a antrenat din rasputeri sa devina mai puternic, a salvat satul frunezi, acum toata lumea se lupta in cel de-al 3 mare razboi ninja pentru al proteja pe naruto, dar el nu a stiut asta de la inceput si a fost trmis pe o insula unde a incepu sa o controleze pe vulpe si sa auda gandurile prietenilor sai aflati in lupta, imediat ce a aflat asta a plecat cu Bee sa il omoare pe Madara. Eu iti sugerez sa te uitii la Naruto shippuden daca nu te-ai uitat pana acum. o sa vezi ca in unele momente vei ajunge sa plangi happy. Succes ( si eu sunt un mare fan naruto, am vazut toate epsioadele )

| xXShadowHunterXx a răspuns:

Da darkus are dreptate da el ti-a dat detalii din ep 160 si ceva si in rest totul de acum din ep260 cu razboiu da nu ti-a zis de restul luptelor... aventurile cu jinjurichiul lui 1 si 6 cozi si lupt memorabile ca kakashi si echipa vs itachi,sasuke vs itachi, antrenamentu lui naruto si cum la antrenat naruto pe konohamaru, jiraiya vs nagato si trista lor poveste(nagato a fost studentul lui)naruto vs pain, hidan vs asuma si shika + moartea lui asuma si jiraiya, naruto vs pain sau poveste lui minato si ajutorul mamei lui naruto impotriva bestiei...sunt forte multe I ntamplari asa ca te sfatuiesc sa te uiti(ps tobi e obito)manga 599