| calitateSuperioara0000 a întrebat:

Cine imi recomanda un film dramatic?

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Schindler`s list (1993)
Get Low (2009)
The reader
What dreams may come (1998)

| calitateSuperioara0000 explică (pentru evostyle7):

M-am uitat la trailere, what dreams may come pare interesant, mersi ca m-ai ajutat

| evostyle7 a răspuns (pentru calitateSuperioara0000):

N-ai pentru ce. Vizionare placuta.

15 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Câteva dintre preferatele mele...
Requiem for A Dream (2000), The Shawshank Redemption (1994), The Godfather (seria), Se7en (1995), The Usual Suspects (1995), Forrest Gump (1994), Hannibal (seria), American Beauty (1999), The Dark Knight (2008), American History X (1998), V for Vendetta (2006), Rain Man (1988), Gladiator (2000), Fight Club (1999), Cidade de Deus (2002), Goodfellas (1990), Scarface (1983).
Vizionare plăcută!

| aryana1991 a răspuns:

The last hause oon the left

| ooLaviii a răspuns:

Daca vrei serial: Stapana Inimii pe kanalD de luni pana vineri de la ora 15:15happy Succes. Fundita?

| calitateSuperioara0000 explică (pentru ooLaviii):

Am prins asa cateva episoade, da e un serial dragut...

| cristinamax a răspuns:

North Face

| cosmin333 a răspuns:

Incearca The Social Network...happy

| AliceIDK a răspuns:

Trenul atomic este unul dragut

| Laryyy97 a răspuns:

Incearca,,Anonymous'',,,One Day'',,, Drive'',,, Melancholia''... sper ca te-am ajutat!big grin

| calitateSuperioara0000 explică:

Mersi,ma gandeam la ceva cat mai apropiat de realitate