| TeAjut12 a întrebat:

Cine imi spune ce film va miscat pe voi happy, sa nu fie drama, thriler, romantic... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Madut21 a răspuns:

We need to talk about kevin
perfume - the story of a murder

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Inglourious Basterds
The Departed
Memento.

| heise a răspuns:

To Sir With Love (horror, mostly).

| M25M a răspuns:

Pai cam astea te "misca"...

| Andeuta a răspuns:

Hunger Games
august rush

| Crocodilul01 a răspuns:

The Three Stooges, Little man, the devil inside happy

| MălinaSophy a răspuns:

VOW! dar este putin romantic dar am un serial super Rescue me! Este super eu ii zic pompieri, ai sa vezi ca o sa te prinda!

| Zebedeu a răspuns:

The Pianist, daca esti curios prin ce treceau evreii in al doilea razboi mondial.L-am vazut de 12 ori si nu m-am plictisit.Sau in genul horror veziThe exorcism of Emily Rose sau The Rite.

| Tyna33 a răspuns:

"Din Raiul meu".E un film psihologic despre o fata care vede ce se intampla dupa moarte....Eu il ador!:X:X

| Stefan3095 a răspuns:

The Lord of The Rings, The Legion,

| AnimalCMO a răspuns:

Cel mai bun film, si este unul care m-a miscat si m-a facut sa plang este The Impossible!
http://www.imdb.com/title/tt1649419/
Un film care chiar merita vazut!