| Sibiu a întrebat:

Cine imi zice niste comedi faine, dar sa imi si explice cum sunthappy

Răspuns Câştigător
| ACAB1312 a răspuns:

Hmm sa vedem ce iti spune unchiul Skizz thinking
The Dictator [ penal rau ]
21 Jump Street [ 2 politisti idioti ]
Ted [ un ursulet dragalas. si pervers laughing]
Mr Bean the Movie
Fundita puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Breakin.All.the.Rules uitate la comedia asta nu am ce sa iti explic ca o sa mori de ras...

| derpiiiiiiiina a răspuns:

The hangover(4 barbati se duc in Las Vegas pentru a se distra si a organiza o petrecere a ''burlacilor'' petru ultima oara, unul din ei urmand sa se casatoreasca peste 2 zile, a urmat cea mai tare petrecere). Filmul e cool merita sa te uiti.

| Sibiu explică:

Multumesc pentru filmehappy

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

Boat trip [ niste oameni are vroiau sa mearga intr-o croaziera cu femei faine, da au ajuns pe una de gay si s-o prabusit un avion cu fotomodele din Suedia...]

| alexutzu99 a răspuns:

Prin comedi vrei sa spui filme? Daca da iti recomand filmul That's My Boy, este un film nou pe care eu l-am vazut HD si este cel mai tare.