| clarrrrr a întrebat:

Vreau sa-mi ziceti cele mai tari comedi. Funda pentru cel ce imi zice cele mai multe si bune, va multumesc

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Uite aici un site cu filme de comedie:
http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/

| Diabolique a răspuns:

Monty Python and the Holy Grail (1975), Monty Python's Life of Brian (1979), Dumb & Dumber (1994), Austin Powers (seria), Harold & Kumar Go to White Castle (2004), Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Role Models (2008), Superbad (2007),The Hangover (seria), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009), American Pie (seria), Scary Movie (seria).
Vizionare placuta!

| dolcEE a răspuns:

Grown Ups, God for a Day, Date Night, American Pie 1-7, Harold and Kumar 1, 2, crazy.stupid.love, super tari laughing

| Taylor4Cullen a răspuns:

Scary Movie (1, 2,3, 4) Vampire Suck, Home Alone (1, 2,3) Big Mamma (1, 2) Razboiul Mireselor- Astea mi s-au parut mie hilare, ramane sa alegi tu

| sergiulica01 a răspuns:

Baga id crazy_loop_sergiu si daca dai funda mergi la veceu de ras promit