| Whimsical a întrebat:

Cine imi zice si mie un film de groaza? dar de groaza sa fie fratilor! dau fundiza promit. happy

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

1 The Grudge
2.The Messengers
3.The Ring, mai de groaza ii partea a doua
4. Unborn
5.FrostBitten
6. Let Me In
7.The Blair Witch Project(un film foarte interesant incat crezi ca este foarte real, te tine in suspans si totusi nu apare nimic infricosator dar in timp ce ma uitam credeam ca sunt in film si parea infricosator)si totusi nu-i nimic de speriat)
8.Saw
9.Devil
10.Alien
11. Drag me to hell
12.Thir13en Ghosts
13. A nightmare on elm street
14. Mirrors
15.The Exorcism of Emily Rose
16 Blair Witch Project x_X

13 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Padurea mortii
un film foarte frumos si interesant

| CharlieHarper a răspuns:

Final destination 1, 2, 3, 4, 5
The Tunnel.

| HenkyPenky a răspuns:

The Ring big grin

| mishi221 a răspuns:

Sincer saw toate saw 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 sunt grozave a fa si the ring 1, 2

| BelleDy a răspuns:

The collector. Daca nu l-ai vazut pana acum, ar fi pacat sa il ratezi. happy

| BelleDy a răspuns:

Ar mai fi Frozen, Baby blues, Captifs(Caged), Hostel 1, 2 si 3 toate foarte bune, The strangers si sa nu uit, The woman care a fost bestial din punctul meu de vedere.

| f3n0m3n a răspuns:

Jeepers e un film de groaza foarte bun.

| eluboy13 a răspuns (pentru f3n0m3n):

Jeepers mi s-a parut praf!

| juifyjuify a răspuns:

Omen

| abc123456789 a răspuns:

Incearca Grave Encounters happy Pe mine chiar m-a speriat laughing)

| Deny15 a răspuns:

Wrong Turn 1, 2, 3, 4straight face.

| CannbalCorpse a răspuns (pentru Deny15):

Ala da film :/ am vazut Wrong Turn 1 la 8 ani, mi-a fost frica sa ma mai duc la munte urmatori 2 ani