| BiancaIerchan a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc numele filmului, CRED CA E DE PRIN ANII 80, ... POATE 90, este cu o fata care dintr-un accident ajunge in desert, acolo supravietuieste datorita doi indieni sau oameni ai desertului, mananca ce gaseste in desert, bea apa cu picatura, si cu acestia descopera diamante in desert, dupa ani se intorce aici si isi deschide o fabrica de diamante, iar la sfarsit stiu ca fura diamantele si le pierde la o cascada. NU ESTE VORBA DESPRE Slow Burn din 2000. E alt film.

3 răspunsuri:
| anonimus2032 a răspuns:

Walkabout

| BiancaIerchan explică (pentru anonimus2032):

Multumesc, dar nu este acesta... L-am avut pe casete video. tine cam 6 ore...

| BiancaIerchan explică:

NU ESTE Walkabout. alt film caut. La-am avut pe casete video...
tine cam 6 ore.