| BiancaIerchan a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc numele filmului, nu stiu cum se numeste l-am vazut de mult, este cu o fata care dintr-un accident ajunge in desert, acolo supravietuieste datorita doi indieni sau oameni ai desertului, mananca ce gaseste in desert, bea apa cu picatura, si cu acestia descopera diamante in desert, dupa ani se intorce aici si isi deschide o fabrica de diamante, iar la sfarsit stiu ca fura diamantele si le pierde la o cascada.

4 răspunsuri:
| BiancaIerchan explică (pentru floresdemayo):

Multumesc, dar nu este acesta... L-am avut pe casete video. tine cam 6 ore...

| floresdemayo a răspuns (pentru BiancaIerchan):

Las' că o să reușim, până la urmă! ))

Vezi și "Mountain of Diamonds" (serial, 1991)
http://www.cinemagia.ro/filme/mountain-of-diamonds-224504/

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie la Google exact așa: "MOUNTAIN OF DIAMONDS" part 4/4 (1991) HD720p (vezi finalul!)