| Feeetitzaaa a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa fac un filmulet cu poze si muzica?:X:X:X

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Movie maker e suor de folosit.Insa am avut si eu neplacerea ca dupa ce termin un clip, sa nu-l pot salva laughing
Succes!kiss

| SilviuCSM a răspuns:

Foloseste Windows Movie Maker, program ce vine cu Windowsul - il gasesti in Start - All programs - Windows Movie Maker. Ai acolo in meniu "Import pictures" - de unde poti adauga poze din PC si "Import audio or music" de unde poti adauga muzica. Sper ca te-am ajutat.

| Geo4597 a răspuns:

Poţi folosi Movie Maker-ul. Este foarte simplu. Îmi poţi da id de mess pe privat şi te îndrum eu.
Aştept fundiţă. happy

| Catalin_8218 a răspuns:

Daca nu ai Movie Maker poti sa folosesti video studio. e tot un program asemanator da eu il folosesc mai des

| Al3xIT a răspuns:

T-as recomanda sa cauti alt program deoarece Movie Maker strica claritatea pozelor si se vede naspa dupa.

| ׺°”˜`”°º× a răspuns:

Pai.foarte simplu.folosesti movie maker din pc'ul tau. Dai la start-programs-windows movie maker. Apoi dai la import pictures si iei pozele din pc pe care vrei sa le pui.Mai jos trebuie sa scrie:"Drag to media..." si le pui in ordinea care vreiwinking. Dai la edit movie si iti pui efecte la poze.Cred ca te descurci si tu.Pt a pune muzica dai la import audio or music. Apoi in dreapta scrie cam asa" make a automovie". Sper sa te descurci. daca mai ai nevoie de ceva poti sa ma intrebiwinking

spor la treaba:*