| GherghiceanuCristian a întrebat:

Cine mai stie seriale similare cu arrow si flash...curand ma apuc de john constantine si ma intrebam daca mai sunt si altele... daca da, imi poate cineva recomanda cateva?

2 răspunsuri:
| Turcu_Alessio_1999 a răspuns:

Eu iti recomand:
- Gotham (povestea lui Jim Gordon si a lui bruce wayne inainte sa apara batman)
- Supernatural (doi vanatori de monstri; p.s are peste 10 sez si nu cred ca o sa fie anulat)
-SuperGirl (sincer nu prea mi a placut, dar daca iti plac astea cu eroi ti l recomand
- Once upon a time (e cam cu toate povestile : alba ca zapada, scufita rosie, etc puse la un loc)
- Second Chance ( un fel de frankenstein mai modern)

| Codrut_Duculescu_1997 a răspuns:

1. Legends of Tomorrow - serialul este cu personajele secundare din Arrow si The Flash
2.The Shannara Chronicles ( in care joaca Manu Bennett A.K.A Deathstroke din Arrow, este un serial pe 2016 )
3. Shadowhunters
4. The 100
5. Agents of Shield
6. Agent Carter
7. Daredevil
P.S. John Constantine are doar un singur sezon pentru ca a fost anulat