| GherghiceanuCristian a întrebat:

Cine imi poate si mie recomanda niste seriale ca arrow sau flash...curand ma voi apuca de john constantine si ma gandeam daca mai sunt si altele... daca da enumerati cateva.
DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand The Strain (2014-) și Revolution (2012-2014)

| faramatania a răspuns:

The Tomorrow People, Star-Crossed, The 100, The Magicians, Scorpion

| vladutcornel a răspuns:

De la DC, Gotham e destul de interesant.
Trebuie neapărat să fie de la DC?
Dacă nu te deranjează Marvel, poate o să-ți placă Daredevil.
Dacă nu trebuie să fie doar bărbați în rolul principal, Agents of SHIELD (M). Tot în universul cu Arrow și Flash, e în plin sezon Legends of Tomorrow, cu personaje din Arrow și Flash (mie nu prea îmi place, dar e posibil să apară cross-over-uri).
Aproape de final e și sezonul 1 din Supergirl, care e tot din același univers (Într-una din imaginile în care Flash&co merg spre Earth2, apare Supergirl), dar nu știu dacă vor fi cross-over-uri din cauză că sunt difuzate de posturi diferite în SUA.

| AlicEcila a răspuns:

Prison break
Supernatural
Dexter
How i met your mother
Friends
The big bang theory

| teoooGT1993 a răspuns:

Hannibal!

| Eusuntalacare a răspuns:

Sleepy hollow, american horror story, dexter (serial crima), criminal minds!

| anamarya_9398 a răspuns:

Prison break, Supernatural, Revolution, Dexter.

| Clamparu_Sorin_Damian_1992 a răspuns:

Arcasul, smallvile