| Spanac123 a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie niste emisiuni romanesti frumoase gen "sunt celebru scoate-ma de aici" sau "burlacul"
Si daca imi puteti spune niste filme de comedie bune happy

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

21 and over
American Pie (seria)
21 si 22 jump street
Two guns
Van Wilder : Freshman Year
Accepted
Expelled. Vizionare placuta! A da, mai erau si A haunted house 1, 2 si Bad Boys 1, 2.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Emisiuni frumoaste, panaramele alea?

Vocea romaniei si poate romanii au talent (dar inainte sa apara pitipoanca de raduleasca) sunt niste emisiuni oarecum decente

| Spanac123 explică (pentru suntserios):

Le'am vazut pe toate... mersi happy

| RespiraSiInspira a răspuns:

Alea sunt emisiuni frumoase? Nu pot sa iti recomand nimic pentru ca e clar ca nu avem aceleasi gusturi laughing

| Spanac123 explică (pentru RespiraSiInspira):

Asa raspuns. mai bine taci, daca nu poti ajuta cu nimicwinking