| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie niste filme noi, dar care merita sa fie vazute?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Iubire si onoare.chiar meritawinking(de luni pana joci seara la 8 jumate pe acasa)

mostenirea(asa si asa)(pe pro tv la 10 si un sfert seara d eluni

pana joi)

dragoste si pedepsa(pe kanal d de luni pana marti la 8 jumate seara)
ezel(miercuri si joi seara pe kanal d ora 9 jumate)
funda?big grin

| bogdan_7896 a răspuns:

Inception-un adevarat fim de Oscar

| sonya a răspuns:

Turistul si Life as we know it.

| claudiu47 a răspuns:

Filme Noi Filme Gratis Filme Online Filme 2011 Seriale Online Movie Online Free Tv Online Jocuri Documentare Numai Pe Site-ul Tau :www.TheMoviesBest.com

| Aniia a răspuns:

Orphan [horror], Remember me [romantic/drama] Dear John[romantic/drama] Cronicile din Narnia,Fireproof [un film exceptional pentru intreaga familie] Stardust, I love you, man, The ugly truth, Eat pray love, Sweet november, Life as you know... Stiu mai multe dar nu prea am timp sa le scriu pe toate happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@SecretKiss ce nominalizari la oscar ma?laughing))

| Sellu13 a răspuns:

Ramona and Beezus este superb, iti garantez!