| beatricegolban a întrebat:

Cine poate sa-mi recomande niste filme de romantism sau dragoste sau...aaaaa... drama? dau funda! (sa fie interesante si in limba romana!)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Beatrice, nu sunt sigur ce iti place tie asa ca eu iti recomand un film foarte frumos, este indian, este de dragoste si actiune. Se numeste Ek Tha Tiger. Si ar mai fi frumos filmul o iubire de neuitat! Nu stiu ce sit sa iti dau ca sa te poti uita, eu ti-am dat numele de filme

Sper ca ti-am fost de ajutor, FUNDA?

7 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Sa fie interesante si in limba romana, sper ca te referi la subtitrare.
UP. E animatie
Last song
A walk to remember
Never let me go
LOL e varianta 2008 si 2012

| Lysander a răspuns:

Dear John şi Remember me. Astea mi-au plăcut mie cel mai mult happy Vizionare plăcută.

| Lysander a răspuns (pentru Lysander):

Mai e şi Leap year. :p

| ツツツ a răspuns:

A walk to remember. Preferatul meu happy

| Laugh25 a răspuns:

Pai Hachiko, e drama unu catel.merita
My sassy girl
Waiting forever
The Vow
If only
Dear john
Friends with benefits, nu e drama dar e frumos.
A walk to remember
The last song
Toate ar trebui sa le vezi
funda?

| beatricegolban explică:

Nimeni nu stie?!

| RustyKramer a răspuns:

Tatăl fantomă, Din dragoste cu cele mai bune intenţii, Loverboy, Umilinţă, Ceva bun de la viaţă, Sinucide-mă!, După dealuri, Rocker, Minte-mă frumos.