| dr4905 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie cum se numeste filmul in care erau 12 ucenici sasasini care se antrenau pe un multe cu un maestru pentru a ucide si cand trebuiau sa coboare de pe munte pentru a ucide raul ia pus maestru sa se ucida intre ei printrer care era si o fata din 12 au ramas 6 au coborat si pe parcursul filmului au murit toti in afara de acea fata. In ultima ei lupta sa luptat cu mii de oameni si dupa ce i-a ucis pe tori sa luptat cu cel mai rau si mai periculos om era stapanul. numele filmului incepe cu,, s" dar nu stiu cum se numeste funda pentru cel ce mil spune va rog mult care stie sa-mi-l zica

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

Filmul se numeste Azumi! E foarte tare. Uite aici si un link cu filmul daca te intereseaza:
http://SPAM/actiune/1539-azumi.html

| dr4905 explică (pentru KamiM):

Multumesc mult

1 răspuns: