| aventador a întrebat:

Cine raspunde corect la aceasta intrebare nu chiar usoara primeste FUNDA.
este vorba despre wrestling.
Cine a castigat royal rumble 2 ani la rand
ajutor:sunt 3 persoane care au facut acest lucru
Eu stiu dar vreau sa vad daca voi stiti, cel care raspunde corect cu toti cei 3 wrestleri pot sa spun ca e un adevarat expert in wrestling.

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Pai uite niste castigatori cu victorii multiple:
Stone Cold Steve Austin- A castigat Royal Rumble-ul de 3 ori(1998, 1999 si 2001)
Shawn Michaels- A castigat Royal Rumble-ul de 2 ori(1995 si 1996).

Hulk Hogan- A castigat Royal Rumble-ul de 2 ori(1990, 1991).

Si cam asta e. Eu nu ma mai uit la Wrestling dar am ramas cu amintirile!

2 răspunsuri:
| SelenaGomez1999 a răspuns:

Edge,Shawn Michaels si nu mai stiu.

| GeyGey a răspuns:

Hulk Hogan, Shawn Michaels si Steve Austinhappy
primesc funda?batting eyelashes)big grin