| tudorboy_8929 a întrebat:

Acum o sa intreb cine s-a uitat la royal rumble 2010 din wrestling. A revenit Edge si a castigat royal rumble. Voi cine vroiati sa castige royal rumbelul eu speram sa apara Jeff Hardy dar nu a aparut.

10 răspunsuri:
| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Edge a castigat?:OCe naspa nu-; suport pe omu' ala big grin...era mai bine sa castige Batista, Undertaker.Si John Cena ma cam dezamagit cand a fost infrant de branza ala laughing nu-i retin numele big grinAiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era mai bine sa fi castigat John Cena, chiar daca Schamus l-a infrant nu m-a dezamagit deloc, pentru ca el tot timpul va fi cel mai bun. Nu ma asteptam sa castige Edge, sincer nu il prea plac dar asta este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tripaleigi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar dintre undertaker si rey cine a castigat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau socul westling raw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vrut sa castige john cena dati-mi si mie royal rumble 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am asteptat sa apara daca vrei sa vb mai multe ia id-ul meu:jhon_cena_florin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O apariteie neasteptata din partea lu edge dar na eu cred ca mai bine era daca castiga cena, oricum edge va casttiga inpotriva lu taker!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu

| relloyes a răspuns:

Imi place si edge dar eu speram sa castige:ori sheamus, john cena sau undertaker