| Diiiiaaaa a întrebat:

Cine s-a uitat la iubiri secrete primeste funda rolling on the floor rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu ma uit la iubiri secrete de la primul episod imi pare bine ca Madalin s-a schimbat si auzi il sti pe Ionut m-am intalnit cu el in tineret si la un mic.ro am vazut-o pe Delia era pe la craciun avea doua pungi mari cu dulcuri mancare si am intrebat-o si a zis da si auzi tu sti? Delia e cu Radu adevarat imi place si de mama lui Ionut Clara, dar are dinti urati mama ce iubit si-a gasit rolling on the floor Si cand Mircea ia furat averea lui Eugen si a omorato pe Anda Madalin, dar nu a omorato si cand Delia s-a casatorit cu Sorin rolling on the floor mi-au placut mult o sa mai fie dat la toamna.
Pa, pa Diana
Te pup :*

15 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Da m-am uitat da nu ca sa-mi dai tu funda
Sincer chiar mi-a placut.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Cine nu se uita?happy
E super!
Eu i-as da nota 10000000000000000000000000000000000000. .
love struck

| marinteodora a răspuns:

Eu m-am uitat.SI poti sa imi raspunzi si mie la ultima mea intrebare te rog:-d

| SalutTpu a răspuns:

Eu ma m-am uitat si acum ma uit si la reluari laughing

| DroGuleTz a răspuns:

Eu imi place de Delia si de Anda love struck

| Diana3 a răspuns:

Eu ma uitam cateodata(cand n-aveam la ce sa ma uit).

| BlackCatGirl a răspuns:

Eu m-am uitat (sa nu crezi ca mi-a si placut laughing)

| Love25 a răspuns:

Mie sincerr mi se pare o prostie facuta din plictiseala yawn.Asa ca nu o sa spun ca ma uit doar pentru funditoaieee :p!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum naiba poti sa pui intrebari atat de retardate, in bataie de joc? Ai grija! Continua asa si la "suspensii" ajungi!

| Lariiiiiiii a răspuns:

Eu m-am uitat la iubiri secret tu te-ai uitat?

| DjMud a răspuns:

Eu
nu

| ana_2324 a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu eeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| kill4fun_1118 a răspuns:

E serialu meu preferatlaughing

| daria2011 a răspuns:

Pai cine nu se uita.ste un serial fffff tare. funda te rog!

| SimonikBarbieGirlInTheWorldKid a răspuns:

N-ar trebui sa dai funda la cine zice ca s-a uitat. poate minte ca s-a uitat si ii dai funda degeaba.