| Stefi1 a întrebat:

Cine se uita la Aurora pe Acasa TV? nu ca e tare filmul!:X O ador pe Aurora!
Cred ca se potriveste bine cu Lorenzo! dar e naspa la in episodul 103 moare! sad crying bye:*

9 răspunsuri:
| SellyDemmzy a răspuns:

Eu il iubesc si pakat
Chiar akmaa incepe
Dar de ce moaree?crying

| IoanaTempah a răspuns:

Da. si eu ma uit... Este frumoasa Aurora, dar se potriveste si cu Martin, parerea meabatting eyelashes

| Stefi1 explică:

Pai moare intr-un accident urmarita de paparazzi si o sa mai aiba o fetita cu Lorenzo pe nume Aurorita, si Aurora ii da inima ei lui Angela (iubita lui Lorenzo) ...imi pare rau ca moare sad crying saracuta!

| Stefi1 explică:

Da se vor casatori (Martin si Vicky) si vor avea o fetita...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Da,se potriveste cu lorenzo:X:X:X

| biu_9628 a răspuns:

Eu ma uit!:X da e pacat ca moare dar ii da parca o parte din organele ei unei femei de care se indragosteste lorenzo a da am uitat big grin aurora face o fetita cu lorenzo si pe acea fata o arata dupa cativa ani chemando tot aurora fiind chiar aurora!

| Cineva5 a răspuns:

Si eu ma uit la Aurora si imi place foarte mult mai ales de Blanca si Cesar. Chiar daca s-a intamplat ce s-a intamplat cred ca se potrivesc. love struck

| Cineva5 a răspuns:

Este adevarat ca Martin si Viki vor fi impreuna?

| bubulik a răspuns:

O sa-ti dau eu 8un site unde gasesti episoadele toate ok si o sa vezi to t si mie imi place Aurora adorr :XXXXhttp://bestradiohit.com/index.php/2011/02/aurora/