| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...Care se uita la filmul ala de pe acasa, Aurora?laughing). Ma rog voi ce credeti, Aurora va ramane cu Martin sau cu >>Lorenzo?::

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Are happy-end, insa cu mici surprize.Aurora moare,Lorenzo ramane cu Angela,o avocata, iar Martin ramane cu Vicky, fiica Vanesei Miller.

4 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Idem Flower. laughing
Aurora moare, Martin ramane cu Vikky, Cesar cu Blanca, Gustavo cu Natalia, Vanessa cu ala ''presupusul tata'' al Aurorei.

| Bubu_8141 a răspuns:

Eu zic ca in final Aurora moare.Cred

| Logout a răspuns:

Cu Lorenzo love struck oricum mi se pare aberanta telenovela. aia moare. invie laughing SF sau nu? laughing

| Gargaritza_4806 a răspuns:

Aurora moare, dar ii doneaza inima sa unei alte femei, iar aceea ramane cu lorenzo si martin ramane cu vicky.am vaz pe netbig grin