| anonim_4396 a întrebat:

Cine se uita la filmul "Bahar-viata furata"? Va place filmul? Doar de curiozitate, care este personajul vostru preferat? Stiti ce sre va intampla miercuri (in episodul urmator)?

P.S.Nu voi acorda funda fiindca e o intrebare doar de curiozitate.

2 răspunsuri:
| RonaRona a răspuns:

In legatura cu intrebarea '' Stiti ce sre va intampla miercuri (in episodul urmator)?'', nu-mi mai trebuie un raspuns. Am cautat pe internet si am aflat.

| RonaRona a răspuns:

Vad ca pe nimeni nu il intrreseaza intrebarea mea. O sa dau funda.