| anonim_4396 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat sau ce film v-a impresionat foarte mult? Argumentați.
P.S.NU ESTE O TEMĂ! V-AM PUS ACEASTĂ ÎNTREBARE CA SĂ VĂD DACĂ ÎMI PLACE FILMUL PE CARE MI-L RECOMANDAȚI...Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Pentru cei carora le plac filmele, este o intrebare tare prostuta. Nu poti avea un singur fim preferat. Iar tu pui aceeasi intrebare de ceva timp, invelita in alta palarie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Mie imi plac filmele de dragoste. daca si tie iti plac iti voi spune care m au impresionat cel mai mult: A walk to remember, The notebook, The vow, The fault in our stare, Lefter to Julliet, The lost Valentine,
Tres metros sobre el cielo(partea 1 si 2), 50 shades of Grey ( 3 parti), Call me by your name, Love Rosie, Me before you, Adrift, Midnight sun, 3 Mile Limit.
Astea sunt câteva dintre cele care mi au placut!
Sper sa ti placa!