| LuciaCristina1996 a întrebat:

Cine se uita la Forta Destinului? Va place de Marisol?

Răspuns Câştigător
| Luiyza a răspuns:

Da, ma uit la Forta Destinului o urasc pe Marisol deoarece nu stie ce inseamna iubirea ea doreste doar bani, si nu isi iubeste sora indeajuns, cand Ivan era sarac il ignora ba chiar i-a zis in fata ca nu are de gand sa se marite cu fiul unei servitoare, iar acum canda are bani se duce la el si ii spune ca i-a fost dor de el. O urasc! tu nu esti de acord cu mine?

| LuciaCristina1996 explică (pentru Luiyza):

Da, sunt de acord. Dar scuza-ma, am gresit.Trebuia sa scriu Maripaz

| Luiyza a răspuns (pentru LuciaCristina1996):

Nui nimic mi-am dat seama de greseala dar am zis sa scriu si eu Marisol ca sa nu te incurc big grinbig grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| alexutsssa a răspuns:

Da ma uit la Forta Destinului, e foarte frumos:X, si da imi place de Marisol e draguta dar pacat ca are un rol mai,, negativ,, dar ea este draguta, la fel si Lucia:X

| m2704 a răspuns:

Nu