| littlemixer a întrebat:

Cine se uita la gossip girl? ce parere aveti despre dan si blair?

2 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Hmm...idea de cuplu nu prea imi place. Nu imi place pentru ca eu vreau ca Blair cu Chuck sa fie impreuna, se inteleg bie si le si sta bine...la sfarsitul episodului ai vazut ca Chuck vrea sa vorbeasca cu Bliar pentru ca nimeni nu il intelege. Cat despre Dan nu cred ca se potriveste cu Blair, mai deloc. In rest, nu stiu ce sa zic. O sa vedem noi continuare (desi mai e o luna si pana aparesad)

| purplebutterfly a răspuns:

Eu ma uit la gossip girlbatting eyelashes
sincer sunt draguti dar eu prefer dan si serena si blair cu chuckhee hee
dar acum am vazut ca cam toate serialele iau pauzastraight face
sigh