| Simpluuu a întrebat:

Cine se uita la nini? Eu da... Cum vi se pare celina(selina)? Mie mi se pare cel mai rau personaj din nini.

Răspuns Câştigător
| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Si eu urmaresc happy
Intradevar, dupa parerea mea, Selina este cea mai rea.Nu ii pasa decat de propria persoana.De ceilalti,Nini,Thomas, copii chiar deloc. Nici macar de fratele ei nu da de inteles ca ii pasa. Ea vrea doar sa obtina ce isi doreste, indiferent de metode.

10 răspunsuri:
| Simpluuu explică:

Ce pacat de sofia... e frumoasa
va multumesc pentru raspunsuri

| Simpluuu explică:

Ba da se casatoresc
ca vin toti cu peruca lui niko

| Simpluuu explică:

Asa m-am uitat si eu prima data doar la part10 si pe urma dupa zreo 2 ore m-am uitat la part11

| SMTHING a răspuns:

Celina da e un personaj mai rautacios...Poi, cate n`a facut?
Mie sincer nu`mi place de ea si de frasoo happy 2 nebuni...da na asta le e rolul...din pacate exista oameni ca ei 2 si in viata noastra nu dor in seriale sad

| SMTHING a răspuns:

@Arinutza...Tomas si Nini nu se mai casatoresc pentru ca in timpul nuntii vine Victor si ii dezvaluie secretul lui Nini(ca e Nicolas) iar Tomas nu mai vrea sa se insoare cu ea.sad

| SMTHING a răspuns:

Aa da n`am vazut partea aia

| SMTHING a răspuns:

Si pana la urma Martin cu cine ramane?happy

| MikutzaAannabellutza a răspuns:

Si mie este un personaj rau si se comporta urat cu toti.

| Arinutza_8242 a răspuns:

Si mie la fel! Este foartea rea si sireata! 1
Am vazut toate episoadele pe internet(in spaniola bineinteles)
Si la final Nini si ambasadorul se vor casatorii, Martin va ramane inmpreuna cu Lola, iar Sovia va ramane singura!
Deabea astept ultimul episod in romana, tu?

| Arinutza_8242 a răspuns:

Da intr-adevar ea ete cea mai rea din serial!
Deabea astept sa vad sfarsitul filmului!
Oricum l-am vazut pe internet (in spaniola bineinteles) tu cum crezi ca se va sfarsi?