| Andrutzikka a întrebat:

Cine se uita la "Pariu cu viata"? Daca da, ce personaje va plac cel mai mult?
Funda celui care ii place acelasi actor ca si >mine:

Răspuns Câştigător
| laryssaxd1 a răspuns:

Pai eu ma uit. Nu pierd nici un episod! Cel mai mult imi place de Raphael Tudor (Cristi Alexandrescu) day dreaming de Alina Eremia (Ioana Popa) si Sore (sara)winking! TIE?

| Andrutzikka explică (pentru laryssaxd1):

Sii eu il ador pe Cristiilove strucklove struck:X Felicitari, ai primit fundahappy

7 răspunsuri:
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Eu ma uit si urmaresc toate episoadele. Imi place de Ioana, Sara si Andrei

| stefandamonelena a răspuns:

Mie imi place de ioana, andrei si de cristina

Răspuns utilizator avertizat
| AllexandreNori a răspuns:

Nu ma iut si bine fac! e cea mai josnica,, tenelovela,, din catea au EXISTAT!

| Andrutzikka explică (pentru AllexandreNori):

Nici nu sti cat de tare era acel serialstraight face tongue

| SimonaBbz a răspuns:

De baiatul ala.nu stiu cum il cheama.care intr-un fel este prieten cu fata -personaj principal si a salvat-o big grin