| anonim_4396 a întrebat:

Cine se uita la Pretty Little Liars..imi puteti spune despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| SimmiPopovici a răspuns:

Serialul urmareste aventurile a patru fete Spencer, Hanna, Aria si Emily a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Un an mai tarziu, ele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.

| DianaDidi95 a răspuns (pentru SimmiPopovici):

Asta e copiata de pe site-ul cu filmul, din descrierea acestuia laughing) Bv.

| SimmiPopovici a răspuns (pentru DianaDidi95):

Ala era cel mai simplu mod prin ati spune si lenea e marelaughing)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este vorba despre 5 fete: Alison, Emily, Hanna, Spencer si Aria.
Alison a disparut intr-o zi. Si celelalt 4 fete, primesc mesaje de la un anumit om, care se semneaza cu ''A''. Ele se chinuie sa afle cine este acest ''A''