| Дďďξ a întrebat:

Cine se uita la RoBotzi?hee hee Care va place mai mult? Mo sau >Foca?:

24 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu.mie imi place de Foca pentru ca este asa mai arogant so vb la sictirlaughing

| Vulvatron a răspuns:

@pufulete17... ai incurcat personajele laughing

| X a răspuns:

Amandoi sunt amuzanti laughing Sa sugi o ceapa, OMFG OMFG!

| pufulete17 a răspuns:

Pai am2. oricum foca impresioneaza prin expresiile lui gen "scaneaza nu fi copil" si "foca da awp-ul sa-l deprim pe fraier" iar mo prin mediocr`ul reprezentat prin seriozitate gen" stiu mediocrule dar ce reprezinta" si multe altele... oricum crazy monkeys fac o treaba buna si am2 robotzi sunt genialitongue

| Anonima_2658 a răspuns:

Vaiii :X:X:X
ii adoooor :-) foarte tare, insfarsit am si eu ce astepta urmatorul episod

si imi place f.o.c.a. :X-e ceva mai intelectual [aaaaaa, sau 2 intelectuali, aaaaaaaaa]laughing

imi place si de Mo.batting eyelashes--fara el nu ar fi nimic-imi place la bilos-cand cade : du-te`n #$%^ si ia`l pe **** si bagatil in ^%^& cu tot cu mot, si fa de 3 ori nu stiu cum laughing

:X-sooo I love`it
foca, faca, tu imi esti prieten adevarat foca.
dastraight face-cu toate ca puti rolling on the floor

| claudiu89 a răspuns:

Nu-s comici unul fara celalalthappy

| capsunica13 a răspuns:

Categoric foca. Mo e mai lenes...laughing
Fundoi te rog buna mea colegutsa?

| rebela2011 a răspuns:

Mie imi place mai mult de MO...

| Kidd a răspuns:

Moooolove struck
e genial`=p~ adica cei care au facut serialul sunt niste genii

| Andrre a răspuns:

Mo love struck
doamne ce comici is amn2 =p~

| BrokenWings a răspuns:

Imi place de Mo ca e mai vorbaret, dar si FOCA e super in felul lui de a vorbi incet si ciudat rolling on the floor
Sunt penale fazele serios!

| ComicGirl a răspuns:

Foca sigur...
mediocrulelaughing

| znstr a răspuns:

MO cu sigurantalaughing tie?batting eyelashes

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Mo ca zice o **** din fier cu luminite!

| Bizzareq1 a răspuns:

Nu stiu, imi plac amandoi. dar daca tree sa aleg atunci Mo

| Gandacelu a răspuns:

Aaa...cred ca Mo

| Ferenin a răspuns:

Amandoi, ce intrebare e asta mediocrule? Pai tu deja i-ai despartit cand ai pus intrebarea! Nu esti fan adevarat! Mars acasa si plangi in coltul ala din camera aia mai intunecata ca noaptea!hee hee rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| amy1513 a răspuns:

Foca! Suna mai misto!

| laurica12 a răspuns:

OMFG nu pot sa aleg ca is aman2 superbi laughing

| Cosmin9 a răspuns:

Foca!

| Pursuit a răspuns:

Mo

| viorica_1288 a răspuns:

Foca...e mai amuzanthee hee