| Tequila1428 a întrebat:

Cine se uita la Suleyman Magnificul imi spune si mie cineva cum se termina. adica eu am vazut pe net ca hurem o sa fie singura sultana si alta tipa mi-a spus ca o va omora deoarece descopere ca bayazid e baiatul lui leo. Adica chiar e baiatul lui leo?

Răspuns Câştigător
| Lorycyka93 a răspuns:

Nu are cum ca Bayazid sa fie baiatul lui Leo, deoarece intre el si Hurrem nu a avut loc niciun fel de contact, mai ales sexual.
Oricum, urmareste serialul tot pe www.SuleymanMagnificul.com ca sa afli sfarsitul.

6 răspunsuri:
| mario1231 a răspuns:

Nu pot sa ti dau detalii dar iti dau un link cu episodul urmator(27),acolo o sa gasesti toate episoadele pana la ultimul! sper sa te ajute.http://www.youtube.com/watch_popup?v=58Yzu0wu_E0&vq=extra%20large

| Tequila1428 explică (pentru Lorycyka93):

Bai asta ziceam si eu ma contaziceam cu o tipa

| MarinaBarbara a răspuns:

Nu este adevarat Hurrem nu va muri nu are cum tot ce stiu din istorie este ca Selim va deveni sultan dar va fi unul nepotrivit si va fi apoi Bayazid sultan. Fundita te rog

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Salut! In istorie, Hurrem a murit in anul 1559 din cauza unei boli necunoscute pe vremea aceea(cancerul-probabil de la prea multe nasteri).Da, ea va fi singura sultana, dupa moartea sultanei mama(Valide Sultan) in 1534.Cine ti-a spus asta a facut o mare greseala, adica toti cei 5 copii sunt ai lui Suleyman. Dupa moartea lui Mehmet(1542),si a lui Mustafa(1553),Selim va urca pe tron. Daca nu ma insel Bayazid a murit undeva pe la 1552.

| Nicoleta4000 a răspuns (pentru MarinaBarbara):

Baiazid va muri in lupta cu Selim,apoi Selim ai va omora copiii si iubita lui Baiazid in padure, Suleyman va muri, apoi Selim va ajunge pe tron, sora lui Baiazid si a lui Selim va fi decapitata, Selim nu va fi un conducator bun si va distruge tot ce a facut Suleyman

| Nicoleta4000 a răspuns (pentru PiatrăAscuțită):