| alexandra_8523 a întrebat:

Cine se uita la supernatural si s.a uitat pana acum la toate sezoanele si episoadele respectiv sezonul 7 ultimul episod pana acolo cine s.a uitat pana acolo... poate sa-mi spuna si mie daca cei 2 raman in viata sau ce se mai intampla cu sam? big grin Sunt f curioasa si nu am rabdare sa astept pana vad toatee sezoanele pentru ca sunt debea la sezonul 2 ep 11... deci mai ai muult de vz. si as vrea sa stiu ce se mai intampla big grin DAR SA FI VAZUT INAINTE TOATE EPISOADELE PANA LA ULTIMUL big grin Multumesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Raman in viata, apare si Castiel, Bobby moare, devine un spirit foarte puternic, descopera cum sa omora Leviatani. Si o sa urmeze un sezon nou.