| anonim_4396 a întrebat:

Cine se uita la telenovela Mi pecado? ce parere aveti despre Lucrecia si >Julian?:

5 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Si eu ma uit... e foarte interesanta povestea. Iar protagonistii sunt superbi... fac o pereche minunata.

| xGyAx a răspuns:

Amandoi sunt draguti... ziceti voi de julian ca e urat dar uitati-va la el cand sta nemiscat ce fain ii. Este un serial de succes mie imi place la nebunie mai ales ca sunt fana maite perroni de la 5 ani de cand a inceput RBD care a fost de un ff mare succes

| Name_3685 a răspuns:

Si eu ma uittongue mi se pare destul de interesanta povestea iar de julian si lucrecia imi place big grinfac o pereche frumhappy

| Ariadna_7511 a răspuns:

Eu ma uit si Juian mi se pare urat dar Lucrecia este draguta.

| Symonel10 a răspuns:

Buna. eu iubesc telenovela,, mi pecado''! si aveti dreptate Julian,, mare'' este urat, dar cand era mic m-am indragostit de el. nu-i asa ca era super dragut?