| Juan_7302 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre telenovela Nini?

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Buna!

Eu...pur si simplu nu am cuvinte, ador acest serial! Imi place aceasta poveste de dragoste asa inocenta si in acelasi timp plina de iubire si intelegere. Asa va fi pana la urma. Eu m-am uitat pana la sfarsitul serialului.crede-ma este super super frumos!

Daca si tie iti place si vrei sa afli ceva, iti spun! Vb pe privat! Pa-pa!

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

O porcarie...

| pse2 a răspuns:

O porcarie! Baga asa ceva pe programele pentru copii,ce sa invete copii de acolo, sa se pupe!? Serios actorii, sunt extrem de slabi!