| NANANAHehh a întrebat:

Cine se uita la telenovela suflet vandut Acasa TV(PERSONAJE:ana paula, bruno etc)

6 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Si eu ma uit din cand in cand

| NoLoveNoStress a răspuns:

Eu ma uit.; x

| NANANAHehh explică (pentru NoLoveNoStress):

Nu-i asa ca iti vine sa o omori pe "matusa"?

| NoLoveNoStress a răspuns (pentru NANANAHehh):

Normal. straight face Ma enerveaza asa de mult. chatterbox Din cauza ei, atunci cand l-a gonit pe Gustavo, acum Ana Paula si el nu mai sunt impreuna. x( In fine, cred ca pana la urma Ana Paula va ajunge sa-l iubeasca pe Rogelio. thinking In rest, din partea mi-as dori sa moara matusa intr-un mod tragic. laughing E nesuferita.

| Aiureeaaa a răspuns:

Eu ma uit:X
Imi place mult, e chiar interesanta:X

| DIUTZADEEADEYAANDREEAJUCSOR a răspuns:

Eu ma uit.