| Vicky_1658 a întrebat:

Cine se uita la "The Vampire Diaries "? Care este personajul vostru preferat?

17 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Mie imi place de Elena Gilbert, dar imi place si de Damon si eu cred ca se potriveste mai bine cu elena decat Stefan. Asta e parerea mea.

| pisikutza a răspuns:

Damon love struck

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Mda un pic m-am uitat si imi place de Damon.

Sper ca te-am ajutat happy

| chibiusa a răspuns:

Damon

| SummerR a răspuns:

Damon

| Bianca1997 a răspuns:

Dupa parerea mea este Damon. La inceput este vazut ca un personaj negativ pe care desi ar fi trebuit sa-l urasc, mi-a placut din prima clipa modul actorului Ian Somerhalder de a interpreta rolul... ochii patrunzatori si desigur sa nu uitam de zambetul lui dea dreptul diabolic de cuceritor. Daca ar fi sa aleg cine vreau sa ramana cu Elena ar fi cu siguranta Damon deoarece Stefan mi se pare dea dreptul plictisitor si in plus el a fost cu Elena cam tot timpul si frumos ar fi ca la sfarsit ea sa ramana cu Damon schimband astfel intreg serialul.

| PrecioussGirl a răspuns:

Elena si stefan si damon love struck toti 3 imi plaaak.

| obsesion15 a răspuns:

Il ador pe Stefan Salvatore(Paul Wesley) pentru ca doveste ca este fratele model, cel pe care toata lumea il apreciaza.Recunosc ca devine banal comportamentul lui adeseori in serial, dar are mereu prestatii demne de premiat.Categoric cel mai bun actor din serial, desi nu are experienta altora.

| BlackPrincessCat a răspuns:

Eu ma uit si m-am uitat[ acum ma uit pe net]. Normal ca imi place personajul principal, Elena Gilbert[Nina Dobrev]. Este foarte draguta.Tot din fete imi mai place de Caroline Forbes[Candice Accola], prietena Elenei. Iar dintre baieti primul este Stefan Salvatore [Paul Wesley] si al doilea Damon Salvatore [Ian Somerhalder]. Imi plac toate personajele dar ei sunt preferatii mei. happy
Pwpici :*

| BlackPrincessCat a răspuns:

Un mesaj pentru. Baloo. Nu neaparat fetitele de 10-11 ani l-au ales pe Damon. Fiecare cu gustul lui, dar asta nu inseamna ca sunt obsedate, pur si simplu le place personajul lui. Daca alegeau alt actor in locul lui, tot le placea.Crede-ma sunt persoane mature si il prefera pe Damon.

| dianaaxd1 a răspuns:

Elena, stefan, caroline, jeremy si damon :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu,am vazut toata seria.
Aici vor fi probabil o gramada de raspunsuri ale fetitelor de 10-11 ani care sunt obsedate de personajul Damon si care nu inteleg povestea.
Mi-au placut mult personajele...toate.Nu poti alege.Toti sunt egali.Dar foarte frumoasa si admirabila a fost comportarea lui Ellijah din sezonul 2.
Deasemenea si fratii Salvatore,Elena si ceilalti.
Ce mai, TVD ruullz, TVD e pe val!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa ma uit d anul stiu de unde sa vad. Daca puteti sa imi dati mesaj cu site-ul.big grin

| gabryela_2772 a răspuns:

Eu ma uit il ador. pers principal ii elena si stefan. pup xlove strucklove struck

| Criss22 a răspuns:

Sunt mega fan tvd...si evident personajul preferat este Damon...e cel mai interesant personaj in serial si de asemenea si in carte.pur si simplu te indragostesti de el

| Căpşunică_5883 a răspuns:

Clar damon!:X

| ralu_3343 a răspuns:

Damon :X