| CamiRose4 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din Vampire Diaries si de ce? Vreau doar sa va aflu parerile happy

Răspuns Câştigător
| alexsoare a răspuns:

Damon!
De ce?
Pentru ca el nu s-a intalnit nicioadata cu dragostea adevarata si daca stiti bine i-a trebuit ceva timp pana sa recunoasca ca este indragostit de Elena iar atunci primul lucru la care s-a gandit a fost fratele lui:''(serial)Te iubesc, Elena si pentru ca te uibesc nu pot fi egosit cu tine. Eu nu te merit dar fratele meu, da.[Damon o saruta pe frunte]Domane, mi-as dori sa nu uiti asta dar o faci![O face sa uite folosindu-si puterile de vampir]".Da, probabil asta este unul dintre motivele pentru care il plac mai mult pe Damon.

4 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Damon. Il admir pentru toata viata pe care a dus-o, pentru cat de mult a iubit si pentru cat de mult a suferit. O sa imi spuneti poate ca si Stefan a suferit, da, intr-adevar, insa consider ca nu asa ca Damon. Katherine l-a ales pe Stefan, desi se juca si se joaca cu sentimentele amandurora.

| 12Afasa2 a răspuns:

1.Elena-Pentru ca stie sa joace
2. Damon-Alegerea facuta de a juca in acest rol a fost f buna
3.Stefan-Este frumusel, dar in ultimu` ep sez 2 devine rausmug

| CamiRose4 explică:

Eu nu am ajuns la doilea sezon, sunt la primul pe la sfarsit big grin si mi-e imi place Damon ca e foarte dragut si ca nu e cum vrea sa para; si imi place Jeremy ca mi se pare de treaba si Elena pentru ca mi se pare perfecta happy

| CamiRose4 explică:

Wow... asa face Damon? de abia ast sa vad big grin si da @DianaScorpio, ai dreptate. Damon e chiar altfel si asta prin suferinta lui happy