| PinkySilvia a întrebat:

Cine se uita la White Collar? sunt niste citate foarte istete in serial, stiti unde le'as putea gasi? am cautat pe net si nimic, sau daca stiti voi cateva sa spuneti...este unul care imi place foarte mult si nu mi'l mai amintesc ceva de genul asta:"sfarsitul perfect este atunci cand sti unde sa opresti povestea"sau ceva pe acolo, funda la cei care ma ajuta:*

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Gasesti aici pe episod si pe sezon, http://en.wikiquote.org/wiki/White_Collar_%28TV_series%29
Toate cele bune.