| Kadorin a întrebat:

Hey,acum cateva minute eram pe facebook,si am gasit o poza in care zicea ca in povestea originala frumoasa adormita a fost violata de print,am cautat pe internet si este adevarat,va rog,daca stiti spuneti-mi si mie unde as putea gasi povestea originala, sa ma conving singura, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Daca citesti povesti africane, poate gasesti acolo o adormita de un duh rau si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are povestea cu Dragoste si sex?

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Si Alba ca zapada a fost violata de Ursul pacalit de vulpelaughing