| Sânzyutstsa a întrebat:

UN serial smecher gen white collar sau psych?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Fargo s-ar încadra, are și faze comice, altul Common Law, dar anulat după primul sez., încearcă Bones a ajuns la al 10 lea sez., continuă din martie 2015

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Murder In The First,Power,The Killing,True Detective, Fargo, The Blacklist, altele șmechere:Gang Related, Gomorra: La serie (2014)

| Sânzyutstsa explică (pentru faramatania):

Ceva mai comedie?laughing

| Sânzyutstsa explică (pentru faramatania):

Oki, iti multumesc. Funda!

| faramatania a răspuns (pentru Sânzyutstsa):

Cu plăcere si eu mulțumesc.

| faramatania a răspuns (pentru Sânzyutstsa):

Fargo s-ar încadra, are și faze comice, altul Common Law, dar anulat după primul sez., încearcă Bones a ajuns la al 10 lea sez., continuă din martie 2015

| Pardelian a răspuns:

Suits-preferatul meu

| Sânzyutstsa explică (pentru Pardelian):

L-am vzut, adica sunt la zi happy