| pooky a întrebat:

Cine si de cite ori a privit filmul Twilight Eclipse?

12 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Mai dureaza pana aparebatting eyelashes

| justagirlll a răspuns:

Lol ce intrebare stupida
nu pot sa cred ca cineva poate intreba asta, adica daca tot intrebi se presupune ca esti fan macar un pic, iar daca ai fi ai stii ca apare in iunie
asa ca mai documenteaza-te laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut inca.

dar, sincer, abia astept sa apara:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu a aparut dar de abia astept sa apara:X:X team edward foreverlove struck:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helloooo... apare in iulie pe la noi pentru ca in america apare in iunie 30 [2010 sa nu te bag in ceata]winking

| M.madallina a răspuns:

Filmul nici macar nu a aparut inca... apare in vara

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_5812 a răspuns:

Nici macar nu a aparut, dar au aparut 2 trailere pe care le poti vedea pe www.cinemagia.ro al doilea trailer e super tare. M-am zvarcolit pe scaun cand l-am vazut:X

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Nu a aparut inca, astept sa apara. Am auzit ca la "ei" apare pe 30 iunie :X.

| ralukkk a răspuns:

Filmul a aparut mere descarcat... dar eu nu l-am vazut...

| raloo a răspuns:

Nu a aparut inca. Apare abia in noiembrie a. c. din cate stiu eu.