| Lucy02 a întrebat:

Cine stie alte seriale gen "The Mentalist"? (pe langa House - amandoua sunt geniale)

Răspuns Câştigător
| Antonia50 a răspuns:

Dexter, mai e bones, terranova, fringe, lie to me, si mai era unu da imi scapa numele...a da! private practise! deci mie imi plac mult! toate pe vplay big grin aa da mai e revenge
si poate mai sty grey chiar aceleasi genuri, da sunt geniale! mai ales fringe mai jos incerc niste url-uri

| Lucy02 explică (pentru Antonia50):

Am cautat cateva din ele si par interesante asa la prima vedere. O sa le incerc cat de curand. Mersi happy

6 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Csi new york, csi miami, ncis, sunt super si acesteabig grin

| Robert0101 a răspuns:

Uita-te la Dexter e super tare acelasi gen

| anyska a răspuns:

Inearca Psych! E super funny si tot din asta criminalistic...

| Liviu-Marian_Serban_1989 a răspuns:

Cum puteti compara dexter cu the mentalist? ce au in comun? Incearca Castel, este cat se poate de apropiat ca actiune de The mentalist