| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie care este numele real al actorului "Radu Maris" din serialul "Iubiri Secrete" de pe prima tv?

Răspuns Câştigător
| toxiclove_9019 a răspuns:

Radu Maris este numele lui real... Urmaresc si eu iubiri secrete! Este intamplare adevarata. Numele lui real este Radu Maris.

18 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alin Brancu e numele real a lui Andrei Marisbig grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele lui Radu este Alin Brancu iar al lui Andrei este Catalin Stanciulescu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radu Maris

| cristinel7 a răspuns:

Numele actorului e Alin Brancu

| maryutza_6974 a răspuns:

Alin Brancu

| Veronik_2695 a răspuns:

Nu e Radu Marisi, e Alin Brancu.

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Ba nu este intamplare adevarata loltonguelaughing O prietena de-a mea il cunoaste pe Sorin Mamiron (Gabriel Mamiron - nume real) si l-a intrebat daca e real serialul si a el a zis ca e un serial pe jumatate realtonguelaughing si oricum se angajeaza personaje pentru serial si oricum se vede ca nu e 100% realtonguelaughing

Alte răspunsuri
| adda_4025 a răspuns:

Alin Brancu rolling eyes

| StefiMaria a răspuns:

De fapt numele real al actorului este Alin Brancu happy

Alte răspunsuri
| Georgy_7404 a răspuns (pentru toxiclove_9019):

Cum sa zici asa ceva? Numele lui real este Alin Brancu si a lui Sorin Mamiron intr-adevar este Gabriel Mamiron.

| Muntean_Sorin_1997 a răspuns:

Alin Brancu

Alte răspunsuri
| Geo_Georgian_1998 a răspuns:

Alin Brancu