| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cati ani are violetta din serialul de pe disney chanel violetta

14 răspunsuri:
| xXkenzorXx a răspuns:

Violetta are 15 ani.
Dac te uiti la serialele de pe net, adica nu cele de la Disney care le dau astea, atunci o sa vezi ca intr-un episod, tatal Violette-i ii spune ca e prea mica la 15 ani sa aiba un prieten adica pe Baiatul ala, ma rog c-am uit cum il cheama...
Funda?

| st4493425 a răspuns (pentru xXkenzorXx):

15 ani

| anaaa111 a răspuns (pentru xXkenzorXx):

De fapt, acum are 16

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are 16 ani

| Horia1313 a răspuns:

15 ani are

| mimostyle a răspuns:

Are 16 ani
es.wikipedia.org/wiki/Martina_Stoessel

| kjkfhjkljlasdf a răspuns:

15 ani

| Danna56 a răspuns:

La moment are 16 ani, a implinit pe 21 martie))

| aletheiagradinaru1 a răspuns:

Are 16 ani in prezent, deoarece este nascuta in 21 martie 1997! Succes si distractie placuta urmarind-o pe Martina Stoessel.

| st4493425 a răspuns:

16 ani.

| Ioana_Io_1995 a răspuns:

16 ani

| Mustafa_Melisa-Alexa_1995 a răspuns:

Violetta are 17 ani