| CreepyDarkness a întrebat:

Cine stie ce s-a intamplat cu Jean Claude de la romani au talent?
Nu l-am mai vazut in semifinala.

3 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Jean Claude, care trecuse de faza preselectiilor calificandu-se mai departe, ii acuza pe organizatori si pe juriul emisiunii ca nici macar nu l-au anuntat ca a fost scos din competite.
mai multe aici : http://www.realitatea.net/......73770.html

| ImLost a răspuns:

ROMANII AU TALENT. Jean Claude, care trecuse de faza preselectiilor calificandu-se mai departe, ii acuza pe organizatori si pe juriul emisiunii ca nici macar nu l-au anuntat ca a fost scos din competite.

"Nu m-au sunat, am văzut eu pe net. Dar nu ştiam. Chiar trebuia să am caz social ca să intru. Nesimţiţi. Eu nu am intrat că intră cazurile sociale, ca să facă ăia diverstisment pe problemele lor. Sunt nesimţiţi", a declarat Jean Claude Kadimahappy

| Iliutza_Cristi_1997 a răspuns:

A fost respins, din cauza ca nu avea probleme in familie. am citit pe facebook, se plangea ca pentru rating, ceri de la romanii au talent sunt in stare sa elimine si oameni cu adevarat talentati.