| Kesha1428 a întrebat:

Cine stie cele mai multe povesti de groaza? Super de speriat si cele mai multe primeste fundoi+vot+premiu castigator!winking happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Uite un site, poate te ajuta...
http://www.spectrulrealitatii.ro/povesti.php
:xFunditaa:*!

| vladracul a răspuns:

http://www.webdesign.svmstudio.ro/horror/Acasa.html

filmari, fotografii, povesti, spiritism, si funn -! nu folositi explorer!

| predadariana a răspuns:

Buna.eu vreau sa iti spun o poveste adevarata.Intr-o zi,seara,era un taximetrist care oprise intr-o statie,pana cand a intrat in masina o fata,fata ia zisa sa o duca pana in brazda si el a duso, cand a ajuns acolo fata n-a avut bani la ea si i-a dat bratara, daca nu coboara in 20 de minute sa vina dupa ia, a asteptat 10, 20 min. si taximetrisul s-a dus sus a batut la usa si cand a raspuns era o batrana iat tax...ul ia aratat bratara batranei iar batrana a zis ca e bratara ficei ei care a murit acum 13 ani. taximetristul a ingalbenit la fata va dati seama un taximetrist si o fantoma. fundita?

| andutzzu9988 a răspuns:

Poti sa intri pe siteul www.spectrulrealitatii.com