| SweetyGirl_3142 a întrebat:

Cine stie niste povesti de groaza SUPER?
Mersi!
Raman Datoare.

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Necesită un nivel destul de avansat al limbii engleze dar poate te ajută:

http://www.online-literature.com/poe/31/

E super.

| wolder a răspuns:

Saw
Shutter
Scary Movie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.spectrulrealitatii.ro/
Citeşte de aici. Sunt nişte poveşti super.

| frank_3021 a răspuns:

"cica erau 2 tipe intr-un camin din tarnaveni (un orasel din ardeal). si intr-o seara iese o tipa dintre ele prin centru, dar se intoarce ca isi uitase cheile. in camera intuneric, ea doar a luat cheile si a plecat. cand s-a intors mai tarziu si a aprins lumina colega fusese omorata cu un cutit si ii fusese si retezat capul, si un mesaj pe zid scris cu sange "bine ca nu ai aprins lumina"
======================================================
"era o fata mica cu cainele ei, un pichinez.Parintiiei erau plecatisiau angajat o bona.
Ora de culcare.Bona se culca pe canapea, fata pe pat, iar cainele sub pat.Noaptea fata se trezeste ca aude picaturi.Baga mana sub pat catzelu o linge,se duce la baie si inchide robinetu,ca nu era inchis bine.Iar se scoala,baga mana sub pat,cainele o linge, la baie robinetu inchis, la bucatarie era deschis.Il inchide si pleaca la nani.Iar se trezeste, mana sub pat cainele o linge, dar robinetele erau inchise.Se panicheaza! Unde curge?
Cand vede cainele spanzurat in sufragerie.Iar pe perete scria
Si oamenii pot linge"